Wycena

Din don. Witaj. Jestem Twój Stolarz. Po kolei opowiem Ci o meblu, który już niedługo zobaczysz. Zdradź proszę czego potrzebujesz, ja zajmę się resztą. To jak, ruszamy?

 1. 01Od ogółu…
  Pierwszym krokiem jest wzajemne poznanie. Powiedz nam jakiego produktu potrzebujesz, my powiemy w jaki sposób możemy go wykonać. Jeśli jest taka potrzeba, dzielimy się swoimi sugestiami. Żeby nie tylko było piękne ale i użyteczne. Albo odwrotnie? Dokonujemy pomiarów i zaczynamy pracę nad Twoim projektem. Po kilku dniach – najczęściej mailem – przedstawimy Ci pełny projekt. Wykonany od A do Z, tylko dla Ciebie.
 2. 02…do szczegółu
  Szczęśliwi czasu nie liczą, ale pieniądze muszą. Drugim etapem jest szczegółowa kalkulacja kosztów poszczególnych elementów: szuflad, pokrycia, wykończenia, zawiasów i innych pożądanych mechanizmów. Pokażemy Ci próbki materiałów, żebyś spokojnie wybrał czy rodzaj drewna.
 3. 03Sprawy papierkowe
  Po przedstawieniu projektu wprowadzamy niezbędne poprawki, następuje także pełna kalkulacja kosztów. Wiemy, że w tym obszarze nie może być niespodzianek. Dbamy o to, by przewidzieć różne warianty. Dzięki jasno określonym punktom w umowie, dokładnie wiesz jakie będą kolejne etapy współpracy i na czym będą one polegać.
 4. 04Tuż tuż
  Akceptacja kosztów i zaliczka są dla nas sygnałem, że możemy ruszać z realizacją. Wprowadzamy ostatnie poprawki do projektu i ustalamy wykończenia mebli pokazując Ci katalogi z paletami rozwiązań. To czas na ostatnie ustalenia, bo już za chwilę…
 5. 05…ruszamy do pracy
  To czas naszych pomiarów, wycinania, szlifowania, heblowania, lakierowania i innych specjalistycznych czynności. Przygotowanie zlecenia to w zależności od produktu: około 2 do 4 tygodni od momentu podpisania umowy.
 6. 06No i jak?
  Dzwonimy kiedy mebel jest gotowy. Z reguły ma to miejsce na kilka dni przed wyznaczonym terminem. Ustalamy dogodny dla Ciebie dzień montażu. Wtedy następuje przekazanie produktu i montaż. Po tych czynnościach czas na ocenę naszej pracy i ostateczne rozliczenie.
strzalka

Wycena specjalna

prześlij zapytanie cenowe