O nas

Meble na wymiar
Scenariusz jest często bardzo podobny. Wybudowany dom czy kupione mieszkanie trzeba umeblować.

Tylu ilu jest ludzi na ziemi, tyle ile jest mieszkań czy domów, tyle jest pomysłów na ich umeblowanie. Jako stolarze staramy się podsunąć jak najkorzystniejsze rozwiązania tak, by realizowany projekt był jak najbardziej funkcjonalny i najlepiej dostosowany do danego miejsca. Zajmujemy się także projektowaniem mebli, często tworząc z Państwem całą koncepcję od podstaw.

Charakter
Dobrze jest robić w życiu to co przynosi radość i zadowolenie.
My mamy to szczęście, że robimy to co kochamy – pracujemy w stolarstwie projektując i tworząc meble. Meble na wymiar w Państwa domu.

Staramy się śledzić ciekawostki czy nowości, które cały czas się pojawiają. Co roku popularność danych rozwiązań czy kolorów zmienia się. To co pozostaje niezmienne, to zasada przestrzegania dokładności i cierpliwości w pracy stolarza.
I my staramy się tych zasad trzymać.

Warsztat
Odpowiednie miejsce do pracy to podstawa dopracowanego produktu.

Pozwala na produkcję mebli zgodnie ze współczesnymi trendami przy pełnej precyzji wykończenia detali. Sami dokonujemy rozkroju płyt czy drewna oraz wykonujemy inne czynności, by powstał zamówiony mebel. Oznacza to możliwość elastycznego nanoszenia poprawek czy korekt w trakcie realizacji projektów naszych klientów. Używamy materiałów drewnopochodnych wiodących marek na rynku polskim np. Pfleiderer, Kronopol, Egger czy Kronospan. Używamy sprawdzonych i trwałych okuć meblowych m.in Blum, Hettich, hafele, Amix czy Gamet.